Naprawy nie do naprawy (4/8)
magazyn motoryzacyjny Polska 2023
| W skrócie: | Do warsztatu Adama Klimka zawita citroen c2 w wersji vts. Kontrolka check engine zapala się w pojeździe praktycznie po każdym najechaniu na nierówność na drodze i samoistnie gaśnie po kilku dniach. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Adam Klimek rozwiązał już wiele problemów, z którymi zgłosili się do niego właściciele samochodów. Nietypowe awarie zdarzają się jednak przez cały czas, dlatego ekspert powraca w trzeciej serii programu. Tym razem do jego warsztatu trafią m.in. citroen c4 picasso, który drażni swojego posiadacza niespodziewanym szarpaniem, bmw z uszkodzoną skrzynią biegów, oraz mini zaskakujący nagłymi utratami mocy.
Do warsztatu Adama Klimka zawita citroen c2 w wersji vts. Kontrolka Check Engine zapala się w pojeździe praktycznie po każdym najechaniu na nierówność na drodze i samoistnie gaśnie po kilku dniach. Problem nie pojawia się tylko wtedy, gdy auto ma pełny bak.
Zobacz także
- Naprawy nie do naprawy (2/8) - magazyn motoryzacyjny - dziś, 16 stycznia 15:45
- Naprawy nie do naprawy (2/8) - magazyn motoryzacyjny - sobota, 17 stycznia 9:30
- Naprawy nie do naprawy (3/8) - magazyn motoryzacyjny - niedziela, 18 stycznia 14:30 i 4 późniejsze emisje
- Naprawy nie do naprawy (3/8) - magazyn motoryzacyjny - poniedziałek, 19 stycznia 15:45
- Naprawy nie do naprawy (1/8) - magazyn motoryzacyjny - poniedziałek, 19 stycznia 22:20
- Naprawy nie do naprawy (4/8) - magazyn motoryzacyjny - wtorek, 20 stycznia 15:45
- Naprawy nie do naprawy (2/8) - magazyn motoryzacyjny - wtorek, 20 stycznia 22:20
- Naprawy nie do naprawy (5/8) - magazyn motoryzacyjny - środa, 21 stycznia 15:45
- Naprawy nie do naprawy (7/8) - magazyn motoryzacyjny - środa, 21 stycznia 22:20
- Naprawy nie do naprawy (6/8) - magazyn motoryzacyjny - czwartek, 22 stycznia 15:45
