Napisała: Morderstwo: Morderstwo w rytmie jazzu (14)

Napisała: Morderstwo: Morderstwo w rytmie jazzu (14)

(Murder, She Wrote: Murder to a Jazz Beat)

serial kryminalny USA 1985   od 12 lat
Występują:Angela Lansbury, Olivia Cole, Bradford Dillman, George Kirby
Reżyseria:Walter Grauman
W skrócie:Jessica przyjeżdża do Nowego Orleanu. Jonathan zaprasza ją do restauracji, w której grywają muzycy jazzowi, wśród nich klarnecista Ben Coleman. Podczas koncertu Ben umiera na atak serca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Była nauczycielka angielskiego, Amerykanka Jessica Fletcher (Angela Lansbury), obecnie jest cenioną autorką kryminałów. Kobieta składa częste wizyty swoim przyjaciołom i krewnym, zarówno w jej rodzinnym miasteczku Cabot Cove w stanie Maine, jak również w innych częściach Stanów. Pomaga im w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Z usług Jessiki korzysta również policja.

W tym odcinku

Jessica przyjeżdża do Nowego Orleanu na zaproszenie pewnej stacji telewizyjnej. Ma być gościem specjalnym w jednym z odcinków programu, który prowadzi jej przyjaciel Jonathan Hawley (Clive Revill). W wyniku pomyłki Jessica jest na miejscu już na dwa dni przed umówionym terminem. Jonathan zaprasza ją do restauracji, w której grywają muzycy jazzowi. Jest wśród nich klarnecista Ben Coleman (Glynn Turman). Wieczorem w lokalu odbywa się koncert, podczas którego Ben umiera na atak serca. Jessica przypuszcza, że muzyk mógł zostać otruty. Pomaga detektywowi Kershawowi (Bradford Dillman) w zbadaniu tej sprawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także