Napad

Napad

6.0/10 5.2/10

(Held Up)

KOMEDIA KRYMINALNA USA 1999   od 12 lat
Występują:Jamie Foxx, Nia Long, Barry Corbin, John Cullum
Reżyseria:Steve Rash
W skrócie:Michael i Rae przemierzają samochodem Stany. Stale się kłócą. Rae zostawia Michaela i odjeżdża z nieznajomym. To dopiero początek kłopotów.
Młody małżonek traci wszystkie oszczędności kupując zabytkowe auto, które następnie traci w wyniku kradzieży, a widz traci czas, oglądając to wszystko. Bez sensu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Arizona. Michael (Jamie Foxx) i Rae (Nia Long) przemierzają samochodem Stany Zjednoczone. Przez całą drogę się kłócą. Powodem jest stary samochód, na który Michael wydał fortunę. Po kolejnej sprzeczce dziewczyna zostawia narzeczonego na stacji benzynowej i odjeżdża z nieznajomym, który obiecał podwieźć ją na lotnisko w Las Vegas. W tym samym czasie Michael traci też swoje wymarzone auto. To jednak dopiero początek kłopotów. Banda z Meksyku, której przewodzi Rodrigo (Eduardo Yánez), organizuje napad na stację benzynową. Michael i właściciel stacji Jack (John Cullum) zostają uwięzieni w sklepie. Tymczasem na miejsce przybywa szeryf (Barry Corbin) wezwany w związku z kradzieżą samochodu. Wywiązuje się strzelanina. W zamieszaniu Michael zostaje wzięty za rabusia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także