Najsztub słucha: Patrycja Kazadi (5/6)

Najsztub słucha: Patrycja Kazadi (5/6)

talk-show Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Piotr Najsztub zaprasza Patrycię Kazadi i namawia nową prowadzącą X Factor na zwierzenia dotyczące jej byłego narzeczonego. Dowiemy się też m. in. co robi Patrycja kiedy nie może zasnąć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piotr Najsztub zaprasza na kolejną serię swojego programu, w którym gościć będzie kontrowersyjne gwiazdy. Prowadzący lubi szokować swoich gości i widzów nietuzinkowymi pytaniami. W drugim sezonie nie zabraknie emocji i naprawdę intymnych zwierzeń. Na pierwszy ogień pójdzie Magda Gessler, która zdradzi czy lubi oglądać filmy pornograficzne o i wyjaśni dlaczego uważa się za polską gejszę. Nie mogło też zabraknąć także najgorętszej top modelki, Joanny Krupy. "Dżoana" zastanowi się przed kamerami, jak wyobraża sobie siebie po sześćdziesiątce oraz powie, czy zbiera wszystkie okładki gazet na których się pojawiła. Przyjdzie także czas na najgłośniejszy, telewizyjny transferu biegłego roku. Agnieszka Szulim szczerze wyzna, czy płakała po odejściu z TVP i powie prowadzącemu, czy potrafi symulować orgazm. Studio programu odwiedziły także dwie Maje. Pierwsza z nich to znana widzom TVN z "Przepisu na życie", Maja Ostaszewska. Opowie dlaczego rówieśnicy zrzucali ją w szkole ze schodów oraz wyzna, czy zdarzyło jej się uprawiać seks bez miłości. Piotr Najsztub namówił na intymne zwierzenia także Maję Sablewską.Gościem programu będzie też nowa prowadząca "X Factor", Patricią Kazadi.

Do swojego programu Piotr Najsztub zaprasza Patrycię Kazadi. Dziennikarz namówi nową prowadzącą X Factor na zwierzenia dotyczące jej byłego narzeczonego. Z programu widzowie dowiedzą się też, dlaczego Patrycja sądzi, że jej nogi wyglądają jak parówki oraz co robi, kiedy nie może zasnąć.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także