Najlepszy przyjaciel dziewczyny

Najlepszy przyjaciel dziewczyny

5.7/10 5.4/10

(Girl's Best Friend)

KOMEDIA USA 2008   od 12 lat
Występują:Janeane Garofalo, Kristen Holden-Ried, Nicolas Wright, Sara Bradeen
Reżyseria:Peter Svatek
W skrócie:Mary jest krytykiem muzycznym. Jej chłopak ma żal, że nie chce słuchać piosenek jego zespołu. Mary musi inaczej spojrzeć na swoje życie.
Wyjazd do domu w celu podładowania akumulatorów okazuje się zbawienny, choć związany jest z opieką nad psem. Tego dziewczyna chronicznie nie znosi! Tym bardziej krzepiące.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 marca
za 6 dni
18:35 FilmBox Extra HD
poniedziałek, 2 marca
za 7 dni
11:45 FilmBox Extra HD

Opis

Mary (Janeane Garofalo) mieszka w Nowym Jorku, gdzie pracuje jako krytyk muzyczny. Stroni od ludzi i najchętniej spędza czas w domu słuchając muzyki. Jej chłopak Jake (Kristen Holden-Ried) jest już zmęczony takim stanem rzeczy. Ma żal do niej, że nie chce słuchać piosenek jego zespołu. Tymczasem młoda kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop, gdyż jej recenzje stały się schematyczne i nudne. Jakby tego było mało, matka prosi ją o przewiezienie do swojego nowego domu teriera o imieniu Binky. Dziewczyna zgadza się bardzo niechętnie, ponieważ go nie znosi. Długa podróż ze stanu Wisconsin do Bostonu staje się jednak dla Mary okazją, aby inaczej spojrzeć na swoje życie i pokonać strach przed zaangażowaniem uczuciowym. Do głównej bohaterki w końcu dociera, że ma wokół siebie ludzi, którzy naprawdę ją kochają. Grającą tę postać Janeane Garofalo widzowie mogli wcześniej oglądać m.in. w filmach "Orbitowanie bez cukru", "Jak pies z kotem" oraz "Wielkie kłopoty".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)