Najlepszy dom w dzielnicy (4)

program rozrywkowy USA   od 12 lat
W skrócie:Lauren i David wyruszają na pomoc właścicielom domu z lat 70. w stylu kolonialnym. Wszystkie nieruchomości w dzielnicy wyglądają tak samo, a dodatkowo mają taki sam układ pomieszczeń w środku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lauren i David Liess, partnerzy biznesowi i życiowi, prowadzą firmę remontowo-projektową w Great Falls niedaleko Waszyngtonu. Wspólnie z przyjacielem i wykonawcą, Luke Gladisem, znani są z projektowania praktycznych domów o estetycznej stylistyce, którą nazwali "zrelaksowanym luksusem". Ich ekipa pomaga właścicielom, którzy chcą, by ich domy odzwierciedlały ich charaktery i gust. Doskonale wiedzą jak sprawić, by dom stał się tym najpiękniejszy w całej dzielnicy.

Lauren i David wyruszają na pomoc właścicielom domu z lat 70. w stylu kolonialnym. Wszystkie nieruchomości w dzielnicy wyglądają tak samo, a dodatkowo mają taki sam układ pomieszczeń w środku. Rodzina bardzo chce, by po wejściu czuło się od razu klimat domu, dlatego Lauren proponuje kilka rozwiązań charakterystycznych dla kolonialnego stylu. Na podłodze pojawią się szerokie deski podłogowe, stylizowane meble, ciemne drewniane akcenty, a w kuchni ozdobą będą m.in. miedziane patelnie.