Najgorszy kucharz (7)

Najgorszy kucharz (7)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Radosław Liszewski, Dariusz Kuźniak, Marcin Kuc
W skrócie:Uczestnicy trafiają na kutry rybackie, gdzie łowią flądry. Pogoda im nie sprzyja. Zwycięski zespół wybierze osobę, która otrzyma immunitet. Na tym etapie decyzja ta może mieć poważne konsekwencje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W programie bierze udział 16 osób, które nie potrafią gotować. Przygotowanie nawet najprostszego posiłku to dla nich spore wyzwanie. Teraz trafiają pod skrzydła zawodowych kucharzy, od których uczą się tajników sztuki kulinarnej. Zostają podzieleni na dwie drużyny, którym przewodniczyć będą Dariusz Kuźniak i Marcin Kuc.W kolejnych odcinkach będą mogli pokazać, czy skorzystali z porad pasjonatów gotowania. Będą ze sobą rywalizować, próbując przyrządzić jak najlepsze danie. Ich wysiłki oceniają szefowie kuchni i goście specjalni.

Uczestnicy trafiają na kutry rybackie, gdzie u boku rybaków łowią flądry. Niestety pogoda im nie sprzyja. Zwycięski zespół wybierze osobę, która otrzyma immunitet. Na tym etapie decyzja ta może mieć poważne konsekwencje. W studiu kucharzy amatorów czeka quiz. Lider przegranej drużyny trafi do zbiornika lodowatej wody pełnej glonów. Daniem głównym będzie flądra przyrządzona na dwa sposoby - jedna pieczona w soli, druga smażona i podana na purée z kalafiora. Najpierw jednak ryby trzeba wypatroszyć, co nie jest łatwym zadaniem. Degustacji dokona gość specjalny Radosław Liszewski. W finale odcinka z programem pożegnają się kolejne dwie osoby. To jest moment, w którym okaże się, że wcześniejsza decyzja o przyznaniu immunitetu będzie miała ogromne znaczenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także