Najemnicy 2 (9)

Najemnicy 2 (9)

(Soldier of Fortune, Inc.: Charade)

serial sensacyjny Kanada/USA 1997   od 12 lat
Występują:Brad Johnson, Réal Andrews, Melinda Clarke, Mark Sheppard
Reżyseria:Dan Gordon, Jason Bloom
W skrócie:Matt i Margo podszywają się pod nieżyjących morderców, Billa i Kari Jensonów. Chcą ustalić, czy mieli oni związek z kilkoma zabójstwami. Agenci mają zlikwidować pewnego biznesmena.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tajna Jednostka Specjalna działa wszędzie tam, gdzie rząd Stanów Zjednoczonych nie może się oficjalnie angażować. Oddziałem dowodzi emerytowany major Matthew Shepherd. Do jego zadań należy zwalczanie międzynarodowej przestępczości. Służą w nim: były snajper i zarazem ekspert od amunicji, specjalista od helikopterów, handlarz bronią i były tajny agent CIA. Ich ryzykowne misje mają chronić interesów rządu na terytorium kraju i poza jego granicami.

W tym odcinku

Matt i Margo podszywają się pod parę morderców, Billa i Kari Jensonów, która zginęła w wypadku samochodowym. Chcą ustalić, czy mieli oni związek z pozornie różnymi zabójstwami. Agenci udają się do San Francisco, gdzie jako mordercy mają zlikwidować podejrzanego biznesmena, Maxa Beasley'a. Wiadomo, że Jensonowie zostali wynajęci przez Madisona - bezwzględnego konkurenta Beasley'a, który chce się go pozbyć. Trout wydaje rozkaz schwytania mężczyzny. Matt i Margo wzywają na pomoc pozostałych członków Tajnej Jednostki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)