Najemnicy 2 (8)

Najemnicy 2 (8)

(Soldier of Fortune, Inc.: Hide and Seek)

serial sensacyjny Kanada/USA 1997   od 12 lat
Występują:Brad Johnson, Réal Andrews, Melinda Clarke, Mark Sheppard
Reżyseria:Dan Gordon, Peter Bloomfield
W skrócie:Tajna Jednostka Specjalna ma w Szwajcarii wytropić terrorystę Gabriela oraz poznać powody jego wyjścia z ukrycia. Agentom udaje się go namierzyć. Nic nie wskazuje, by szykował jakiś atak...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tajna Jednostka Specjalna działa wszędzie tam, gdzie rząd Stanów Zjednoczonych nie może się oficjalnie angażować. Oddziałem dowodzi emerytowany major Matthew Shepherd. Do jego zadań należy zwalczanie międzynarodowej przestępczości. Służą w nim: były snajper i zarazem ekspert od amunicji, specjalista od helikopterów, handlarz bronią i były tajny agent CIA. Ich ryzykowne misje mają chronić interesów rządu na terytorium kraju i poza jego granicami.

W tym odcinku

Tajna Jednostka Specjalna zostaje wysłana do Szwajcarii. Ma wytropić terrorystę, Gabriela oraz dowiedzieć się, dlaczego po latach wyszedł z ukrycia. W końcu agentom udaje się go namierzyć. Nic nie wskazuje na to, by szykował on jakiś atak. Okazuje się jednak, że są to tylko pozory. Dzięki działaniom Matta Shepherda wychodzi bowiem na jaw, że Gabriel planuje przeprowadzić atak podczas spotkania przedstawicieli Indii i Pakistanu w Genewie. Do zamachu ma użyć rakiety Stinger.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)