Najemnicy 2 (7)

Najemnicy 2 (7)

(Soldier of Fortune, Inc.: Iraq and Roll)

serial sensacyjny Kanada/USA 1997   od 12 lat
Występują:Brad Johnson, Réal Andrews, Melinda Clarke, Mark Sheppard
Reżyseria:Reynaldo Villalobos, Dan Gordon
W skrócie:Agenci mają uwolnić przetrzymywanego przez Irakijczyków amerykańskiego szpiega, Hamzaha Alego El-Amina. Jest bratankiem Saddama Husajna i od 10 lat współpracuje z rządem USA.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tajna Jednostka Specjalna działa wszędzie tam, gdzie rząd Stanów Zjednoczonych nie może się oficjalnie angażować. Oddziałem dowodzi emerytowany major Matthew Shepherd. Do jego zadań należy zwalczanie międzynarodowej przestępczości. Służą w nim: były snajper i zarazem ekspert od amunicji, specjalista od helikopterów, handlarz bronią i były tajny agent CIA. Ich ryzykowne misje mają chronić interesów rządu na terytorium kraju i poza jego granicami.

W tym odcinku

Agenci z tajnej jednostki muszą uwolnić przetrzymywanego przez Irakijczyków amerykańskiego szpiega, Hamzaha Alego El-Amina. Jest on bratankiem Saddama Husajna, ale od 10 lat współpracuje z rządem Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna podjął olbrzymie ryzyko. Wystąpił o azyl polityczny w zamian oferując ujawnienie sensacyjnych informacji na temat irackiego dyktatora. Wówczas został schwytany. Akcja jego odbicia nie będzie łatwa. Okazuje się bowiem, że w strukturach amerykańskiego wywiadu znajdują się nieuczciwi agenci, którzy zdradzają wrogom tajne informacje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)