Nadkomisarz Banks: Kameleon (1)
(DCI Banks: Aftemath)
serial kryminalny Wielka Brytania 2011
| Występują: | Stephen Tompkinson, Lorraine Burroughs, Andrea Lowe |
|---|---|
| W skrócie: | Policjanci odpowiadają na zawiadomienie o małżeńskiej awanturze. Na miejscu orientują się, że trafili na trop seryjnego zabójcy. Nadkomisarz Alan Banks i sierżant Annie Cabot podejmują śledztwo. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Nieustępliwy nadkomisarz Alan (Stephen Tompkinson) oraz niewzruszona sierżant Annie Cabbot (Andrea Lowe) robią wszystko, aby znaleźć klucz do różnych tajemniczych zagadek.
W tym odcinku
W Yorkshire dochodzi do kolejnych tajemniczych zaginięć dziewcząt. Miasto przepełnia strach, który zostaje spotęgowany szokującym odkryciem. Zaniepokojona małżeńską awanturą sąsiadka powiadamia o tym zajściu policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze dokonują makabrycznego znaleziska. Wszystko wskazuje na to, że trafili do miejsce, w który dochodziło do zabójstw. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły, jednak nadal nie ustalono co stało się z ciałem jednej z zaginionych. Detektyw Alan Banks wspólnie z sierżant Annie Cabot, rozpoczynają śledztwo.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Stephen Tompkinson
jako DCI Alan Banks -
Lorraine Burroughs
jako DS Winsome Jackman -
Andrea Lowe
jako DS Annie Cabbot
Zobacz także
- Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3: Kameleon (53) - serial animowany - poniedziałek, 22 grudnia 23:05
