Nad morzem

Nad morzem

(By the Sea)

DRAMAT OBYCZAJOWY Malta/Francja/USA 2015   od 16 lat
Występują:Brad Pitt, Angelina Jolie Pitt, Mélanie Laurent, Melvil Poupaud
Reżyseria:Angelina Jolie Pitt
W skrócie:USA, lata 70. Związek Rolanda (Brad Pitt) i Vanessy (Angelina Jolie Pitt) przechodzi poważny kryzys. Małżonkowie wyjeżdżają do Francji. Tam zaczynają podglądać parę, która mieszka w sąsiednim pokoju.
Angelina Jolie próbuje nowofalowych schematów, pokazując amerykańskich małżonków na wakacjach w Europie. Czy podglądanie młodszej pary pomorze wskrzesić stygnące relacje między nimi?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lata 70. XX w. Związek amerykańskiego pisarza Rolanda (Brad Pitt) i jego żony Vanessy (Angelina Jolie Pitt) przechodzi poważny kryzys. Mężczyzna niegdyś był cenionym twórcą, obecnie popadł jednak w alkoholizm. Z kolei ona pracowała jako tancerka, a teraz stała się neurotyczką, uzależnioną dodatkowo od antydepresantów. Ten stan rzeczy wywołało pewne wydarzenie z przeszłości, któremu żadne z nich nie potrafiło sprostać. Para wyjeżdża do Francji. Roland chce tam znaleźć źródło inspiracji. Podróż ma też drugi cel - naprawienie ich związku. Problem w tym, że żadne z małżonków nie wykazuje chęci ratowania tego, co zostało z dawnej miłości. Wkrótce Roland i Vanessa zaczynają wspólnie podglądać parę, która mieszka w sąsiednim pokoju.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także