Nacho Libre

5.9/10 5.7/10
KOMEDIA OBYCZAJOWA Niemcy/USA 2006   od 12 lat
Występują:Jack Black, Ana de la Reguera, Héctor Jiménez, Darius Rose
Reżyseria:Jared Hess
W skrócie:Nacho, wychowanek klasztoru, obecnie pracuje tam jako kucharz. Jego marzeniem jest jednak bycie profesjonalnym zapaśnikiem.
Z myślą o swoich podopiecznych, ale i dla zaspokojenia ukrytych pragnień, mnich prowadzący przyklasztorną kuchnię dla ubogich zgłasza się na turniej zapaśniczy. Plus Jack Black w roli, o której lepiej szybko zapomnieć.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 15 grudnia
dziś
5:40 Paramount Channel
poniedziałek, 18 grudnia
za 3 dni
13:10 Paramount Channel
środa, 20 grudnia
za 5 dni
15:45 Paramount Channel

Opis

Nacho (Jack Black), wychowanek klasztoru, obecnie pracuje tam jako kucharz. Marzy, by zostać profesjonalnym zapaśnikiem. Niestety, zajęcie to nie zyskuje aprobaty Kościoła, dlatego Nacho musi utrzymywać swoje plany w tajemnicy. Jego przyjaciel, Esqueleto (Héctor Jiménez), organizuje mu walki z najsłynniejszymi zapaśnikami Meksyku. Zdobyte w ten sposób pieniądze Nacho przeznacza na prowadzony przez zakonników sierociniec. Klasztor bowiem ma ogromne problemy finansowe. By uratować go przed bankructwem, Nacho postanawia wziąć udział w lokalnym turnieju zapaśniczym Lucha Libre. Wierzy, że w ten sposób nie tylko pomoże sierotom i braciom zakonnym, ale także zdobędzie serce pięknej siostry Encarnación (Ana de la Reguera).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)