Na Wspólnej (4154)
| Występują: | Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz |
|---|---|
| Reżyseria: | Robert Klenner |
| W skrócie: | Ola i jej mąż odwiedzają Zimińskich, by przekazać radosną nowinę. Mariusz postanowił usynowić Alka. Nocą Ula wraca z imprezy z Dexem. Widzi, jak pogotowie zabiera prof. Agier. Beata tęskni za Pawłem. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 29 stycznia za 13 dni |
20:15 | TVN |
Opis
Na ulicy Wspólnej życie toczy się wokół codziennych wyzwań, z którymi mierzą się m.in. Basia, Weronika, Roman oraz ich bliscy. Bohaterowie stawiają czoła różnorodnym trudnościom, przeżywając wzloty i upadki, jednak nigdy nie są sami. Wszyscy wspierają się nawzajem w trudnych chwilach, okazując sobie zrozumienie i troskę. Dzięki przyjaźni i sile rodzinnych więzi potrafią pokonać nawet najtrudniejsze przeszkody. W tym sezonie Beata zachodzi w ciążę, a Kalina wciela w życie plan, dzięki któremu ma stać się częścią rodziny Zakościelnych.
W tym odcinku
Danka staje się świadkiem wybuchu złości Czerskiego, który krzyczy na chłopca z hulajnogą. Po południu Ola i jej mąż odwiedzają Zimińskich, by przekazać radosną nowinę. Mariusz postanowił usynowić Alka. Niedługo potem Halina zjawia się u nich z nowym partnerem, Januszem. Marek ma wobec niego obawy, zwłaszcza gdy podsłuchuje, jak zamawia kajdanki i pejcze przez telefon. Nocą Ula wraca z imprezy z Dexem i jest świadkiem, jak pogotowie zabiera profesor Agier. Kamil jest zły na córkę za zostawienie Ani pod opieką starszej kobiety po wylewie. Dex próbuje wziąć winę na siebie, co tylko pogarsza sytuację. Następnego dnia Ula przeprasza ojca, który jej wybacza, lecz na Dexa wciąż się gniewa. Nie chce go widzieć ani na oddziale, ani przy Uli. Tymczasem Beata po wypisie wraca z Guciem do pustego domu, tęskniąc za Pawłem. Ten z kolei zdaje klucze Ziębie i z Emilem przygotowuje się do lotu do Szwecji.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Grażyna Wolszczak
jako Barbara Smolna -
Łukasz Konopka
jako Krzysztof Smolny -
Eryk Cichowicz
jako Przemek Smolny -
Kacper Łukasiewicz
jako Kuba Brzozowski -
Michał Tomala
jako Daniel Brzozowski -
Anna Korcz
jako Izabela Brzozowska -
Wojciech Wysocki
jako Jerzy Dudek -
Adam Fidusiewicz
jako Maks Brzozowski -
Anna Samusionek
jako Ilona Zdybicka -
Ewa Gawryluk
jako Ewa Hoffer -
Marek Kalita
jako Arkadiusz Ostrowski -
Kuba Wesołowski
jako Igor Nowak -
Paulina Chapko
jako Elżbieta Marcinek -
Lena Jonik/Maja Oświecińska
jako Julia Nowak -
Krzysztof Chodorowski
jako Tomasz Nowak -
Karolina Bacia
jako Anastazja Trzcińska -
Michał Jurkowski
jako Joachim Trzciński -
Renata Dancewicz
jako Weronika Roztocka -
Dariusz Wnuk
jako Robert Tadeusiak -
Katarzyna Walter
jako Agnieszka Olszewska
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Robert Klenner
reżyseria
Zobacz także
- Na Wspólnej (4147) - serial obyczajowy - poniedziałek, 19 stycznia 20:15 i 1 późniejsza emisja
- Na Wspólnej (4148) - serial obyczajowy - wtorek, 20 stycznia 20:15 i 1 późniejsza emisja
- Na Wspólnej (4149) - serial obyczajowy - środa, 21 stycznia 20:15 i 1 późniejsza emisja
- Na Wspólnej (4150) - serial obyczajowy - czwartek, 22 stycznia 20:15 i 1 późniejsza emisja
- Na Wspólnej (4151) - serial obyczajowy - poniedziałek, 26 stycznia 20:15
- Na Wspólnej (4152) - serial obyczajowy - wtorek, 27 stycznia 20:15
- Na Wspólnej (4153) - serial obyczajowy - środa, 28 stycznia 20:15