x
Na Wspólnej (3819)

Na Wspólnej

sezon 22 odc. 3819

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Katarzyna Krzyszkowska-Sut, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Gwiazda ogłasza, że połączenie gazet Krzysztofa i Artura. Na redaktora naczelnego wyznacza Smolnego. Kamil zastaje Ulę i Natana w dwuznacznej sytuacji. Zaniepokojony pyta córkę o chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Smolny nie potrafi porozumieć się z synem. Urażony Grzesiek ma dość ojca. W redakcji Gwiazda ogłasza, że łączy gazety Krzysztofa i Artura w jeden magazyn - "Wspólny Kraj". Na redaktora naczelnego wyznacza Smolnego. Ku zaskoczeniu wszystkich ten rezygnuje. Tymczasem Kamil zastaje Ulę i Natana w dwuznacznej sytuacji. Zaniepokojony pyta córkę o chłopaka. Jest zaskoczony, że to syn pani Alicji. Jakiś czas później Hoffer słyszy rozmowę opiekunki, która każe Natanowi uczciwie powiedzieć ukochanej o swojej sytuacji. Gdy chłopak odprowadza Ulę, na ich drodze pojawia się jego żona. Iga i Michał rozmawiają o propozycji kupna domu jaką im złożono. Kwota jest szokująco wysoka. Przybysz podejrzewa oszustwo i oznajmia, że nie chce sprzedawać nieruchomości. Michał jednak nie odpuszcza i umawia się z prawnikiem, który reprezentuje bardzo bogatego staruszka. Tymczasem Igę odwiedza Robert i wręcza jej przepiękny bukiet.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także