Na Wspólnej (3812)

Na Wspólnej

sezon 22 odc. 3812

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Vitalik Havryla, Łukasz Konopka, Karol Grzyk
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Natan przychodzi na spotkanie z Tosią, która rzuca mu się na szyję i całuje. Jej koleżanka robi im zdjęcia. Wzburzony chłopak odpycha dziewczynę, ale ona ma już dowód jego rzekomej zdrady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Natan przychodzi na spotkanie z Tosią, która rzuca mu się na szyję i całuje. Jej koleżanka robi im zdjęcia. Wzburzony chłopak odpycha dziewczynę, ale ona ma już dowód jego rzekomej zdrady. Natychmiast idzie do Uli i pokazuje zdjęcie, twierdząc, że ma z Natanem romans. Grzesiek jest zazdrosny o Helę, którą podrywa Piotrek. Gdy chłopak staje się nachalny, młody Smolny staje w obronie ukochanej. Wtedy kolega mówi, że wczoraj słyszał jego rozmowę z Wałkiem i wie, że jest z jakąś Sarą. Hela nie może w to uwierzyć. Chce wiedzieć, jak długo Grzesiek ją zdradzał. Weronika przynosi Nalepie kopie akt z procesu przeciwko znachorowi, którego Lew chce pogrążyć. Muszą oni udowodnić, że mikstury mężczyzny szkodzą pacjentom. Tymczasem w szpitalu personel hucznie żegna dyrektora Adamskiego. Ten martwi się o swoją przyszłość. Kamil proponuje lekarzom, żeby doktor wrócił na ich oddział jako kardiochirurg.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także