x
Na Wspólnej (3808)

Na Wspólnej

sezon 22 odc. 3808

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Adrianna Ładno, Grażyna Wolszczak, Michał Lupa, Łukasz Konopka
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Grzesiek kupuje sobie sukienkę. W domu ją przymierza. Hania mówi Elizie, że dzieci śmieją się z niej, bo ma wszy. Jarek odkrywa na grupie rodzicielskiej złośliwe komentarze odnośnie ich rodziny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Do Danki przychodzi kurator rodzinny w sprawie Patryka. Chłopakowi przyznano pieczę zastępczą, ale się ukrywa. Bednarczuk i Rafał żądają od nastolatka wyjaśnień. Ten nie chce trafić do domu dziecka. Wieczorem Teresa odkrywa, że Patryk ich okradł i zniknął. Grzesiek okłamuje ojca, że lekcje rozpoczynają się później i prosi o pieniądze na wymarzoną bluzę. Zamiast do szkoły, idzie do sklepu z damską odzieżą i kupuje sobie piękną czerwoną sukienkę. W domu młody Smolny z zachwytem przygląda się sobie w lustrze. Tymczasem Hela od kilku dni bezskutecznie próbuje skontaktować się z ukochanym. Hania dzwoni ze szkoły do Elizy. Dzieci śmieją się z niej, bo ma wszy. Jarek odkrywa na grupie rodzicielskiej bardzo złośliwe komentarze odnośnie ich rodziny. Berg odwiedza też Brunona. Chce wiedzieć, w co wplątał się przyjaciel. Krawczyk przyznaje, że narobił wielkich głupot, ale zamierza się poprawić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także