x
Na Wspólnej (3783)

Na Wspólnej

sezon 22 odc. 3783

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Ernest Nita, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Hoffer zabiera wnuka do swojego pensjonatu. Roman i Honorata obiecują dziecku, że nie będzie się nudziło. Daria oznajmia ojcu, że rezygnuje ze stażu w Niemczech, gdyż chce być blisko rodziny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Hoffer zabiera wnuka do swojego pensjonatu. Roman i Honorata obiecują dziecku, że nie będzie się nudziło. Mają zamiar zrobić ognisko. Tymczasem ich sąsiadka Wagnerowa spotyka w lesie podejrzanego mężczyznę siedzącego w samochodzie. Jakiś czas później obserwuje on Hofferów. Sławek i Renata miło spędzają poranek. Jednak, gdy Dziedzic słyszy sugestię na temat zmiany pracy na bezpieczniejszą, zaczyna się gwałtownie irytować. Oliwy do ognia dolewa Daria, która oznajmia ojcu, że rezygnuje ze stażu w Niemczech, gdyż chce być blisko rodziny, ale Sławek nie życzy sobie, żeby ktoś go niańczył. Ola uspokaja roztrzęsionego Adamowicza, który obawia się złej opinii biegłego psychologa. Czerski oznajmia córce, że zgadza się by z nim zamieszkała. Amelia jest przeszczęśliwa, ale, gdy tata idzie na randkę z Olą, dziewczyna robi wszystko, żeby zepsuć im wieczór.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także