x
Na Wspólnej (3782)

Na Wspólnej

sezon 22 odc. 3782

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Sławek zostaje wypisany ze szpitala. Już podczas powitania w domu doznaje ataku lęku. Danuta podziwia Teresę, która wybiera się na zabieg odmładzający. W klinice urody polonistka przeżywa koszmar.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Sławek zostaje wypisany ze szpitala. Lekarz zaleca mu spokój i wsparcie psychologa. Jednak Dziedzic twierdzi, że sam sobie poradzi. Niestety, już podczas powitania w domu doznaje ataku lęku, słysząc krzyki. Kiedy strzela szampan, Sławek jest kompletnie roztrzęsiony. Tymczasem Zimińska podziwia Teresę, która wybiera się na zabieg odmładzający, ale w klinice urody kobieta przeżywa prawdziwy koszmar. W szkole pojawia się nowy nauczyciel historii, Olaf Matejko, który swoim stylem wzbudza sympatię młodzieży. Podczas lekcji próbnej bardzo ich zaskakuje. Na Zimińskiej również robi spore wrażenie. Monika jest załamana, ponieważ syn kompletnie ją ignoruje. Cieślikowi się to nie podoba, ale Kajtek oznajmia mu, że mama bardzo go zawiodła. Renata próbuje pocieszyć siostrę. Twierdzi, że wszystko się ułoży. Monika w to jednak wątpi - przy Damianie wciąż kręci się Martyna, która uważa go za ideał.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także