x
Na Wspólnej (3779)

Na Wspólnej

sezon 22 odc. 3779

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Kasia i Darek jadą w podróż poślubną. Ktoś podmienia im walizkę. Beata poza kolejką realizuje kurs taksówką z klientką, która chce jechać tylko z kobietą. Koledzy składają na nią skargę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Kasia i Darek jadą w podróż poślubną do małego hotelu w górach. Na miejscu ktoś podmienia im walizkę, a uwagę Żbika przykuwa mężczyzna, który wykłóca się z obsługą. Na jego widok Darek blednie i chce uniknąć z nim spotkania. Tymczasem Beata i Paweł mają problem - Wójcikowa nie może dostosować godzin pracy do swoich potrzeb. Na dodatek na postoju taksówek Beata kłóci się z kolegami, ponieważ klientka chce jechać tylko z kobietą i nie interesuje jej kolejka. Oznajmia, że ma złe doświadczenia z taksówkarzami. Wójcikowa bierze więc kurs, ale później dowiaduje się, że koledzy złożyli na nią skargę. Czerski próbuje umówić się z Olą, ale ta nie ma czasu, ponieważ musi przygotować się do rozprawy Adamowicza, który walczy o prawo do opieki nad dzieckiem. Po południu Zimińska jednak wpada do Mariusza. Ich namiętne chwile przerywa córka Czerskiego. Amelia oznajmia ojcu, że chce z nim zamieszkać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także