x
Na Wspólnej (3776)

Na Wspólnej

sezon 22 odc. 3776

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Alicja Kalinowska, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Kajtek buntuje się po rozstaniu rodziców. Wagarującego chłopca spotyka Bruno. Odwozi go do domu. Natyka się na Cieślika, który nie kryje wściekłości. Smolny i Kwiatkowski oferują pomoc Gwieździe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Kajtek buntuje się po rozstaniu rodziców. Wagarującego chłopca spotyka Bruno i odwozi go do domu. Na miejscu Krawczyk natyka się na Cieślika, który nie kryje wściekłości na jego widok. Kajtek rozumie już, że to z Brunonem miała romans jego mama, której obecnie nienawidzi. Tymczasem Sławek wybudza się, a jego przyjaciele oddychają z ulgą. Komendant Kaja, Iga i Robert nie próżnują i postanawiają sprowokować Piaseckiego, by ten sam przyznał się do winy. Smolny i Kwiatkowski oferują pomoc przerażonemu Gwieździe. W sprawę angażują swoich dziennikarzy i przeszukują dom porwanej kobiety. Dagmara analizuje film od porywaczy, a Tymon podsuwa jej ciekawe spostrzeżenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także