Na Wspólnej
sezon 22 odc. 3756
| Występują: | Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz |
|---|---|
| Reżyseria: | Robert Klenner |
| W skrócie: | Zrozpaczony Brycki pije, gdyż Roma perfidnie wrobiła go w molestowanie. Gdy w końcu odbiera telefon od Marty, obojętnie słucha, że koleżanka martwi się o niego i umówiła go z prawnikiem. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.
W tym odcinku
Zrozpaczony Brycki pije, gdyż Roma perfidnie wrobiła go w molestowanie. Gdy w końcu odbiera telefon od Marty, obojętnie słucha, że koleżanka martwi się o niego i umówiła go z prawnikiem. Mężczyzna nie wierzy jednak, że ma jakiekolwiek szanse na oczyszczenie z zarzutów i postanawia się zabić. Do Wojtka niespodziewanie przyjeżdża siostra, która właśnie się rozwiodła i w Warszawie chce zacząć nowe życie. Martyna oznajmia, że chce pracować w jego firmie jako instruktorka jazdy. Brat sprzeciwia się temu pomysłowi i przypomina, że na prawo jazdy kobieta zdawała kilkanaście razy. Martyna proponuje więc, żeby Wojtek sprawdził jej umiejętności. Tymczasem Kamil z Nalepą dyskutują o operacji zastawki serca młodej pacjentki, która oczekuje dziecka. Chcą opóźnić zabieg o kilka tygodni, żeby był bezpieczny dla ciąży. Łucja się nie zgadza. Uważa, że trzeba natychmiast ratować kobietę.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Grażyna Wolszczak
jako Barbara Smolna -
Łukasz Konopka
jako Krzysztof Smolny -
Eryk Cichowicz
jako Przemek Smolny -
Kacper Łukasiewicz
jako Kuba Brzozowski -
Michał Tomala
jako Daniel Brzozowski -
Anna Korcz
jako Izabela Brzozowska -
Wojciech Wysocki
jako Jerzy Dudek -
Adam Fidusiewicz
jako Maks Brzozowski -
Anna Samusionek
jako Ilona Zdybicka -
Ewa Gawryluk
jako Ewa Hoffer -
Marek Kalita
jako Arkadiusz Ostrowski -
Kuba Wesołowski
jako Igor Nowak -
Paulina Chapko
jako Elżbieta Marcinek -
Lena Jonik/Maja Oświecińska
jako Julia Nowak -
Krzysztof Chodorowski
jako Tomasz Nowak -
Karolina Bacia
jako Anastazja Trzcińska -
Michał Jurkowski
jako Joachim Trzciński -
Renata Dancewicz
jako Weronika Roztocka -
Dariusz Wnuk
jako Robert Tadeusiak -
Katarzyna Walter
jako Agnieszka Olszewska
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Robert Klenner
reżyseria
Zobacz także
- Na Wspólnej (4134) - serial obyczajowy - dziś, 17 grudnia 20:30 i 1 późniejsza emisja
- Na Wspólnej (4135) - serial obyczajowy - czwartek, 18 grudnia 20:15 i 1 późniejsza emisja
- Na Wspólnej (4132) - serial obyczajowy - sobota, 20 grudnia 11:30
- Na Wspólnej (4133) - serial obyczajowy - sobota, 20 grudnia 12:00
- Na Wspólnej (4136) - serial obyczajowy - poniedziałek, 22 grudnia 20:15 i 1 późniejsza emisja
- Na Wspólnej (4137) - serial obyczajowy - wtorek, 23 grudnia 20:15 i 1 późniejsza emisja
- Na Wspólnej (4138) - serial obyczajowy - poniedziałek, 29 grudnia 20:15
