x
Na Wspólnej (3737)

Na Wspólnej

sezon 21 odc. 3737

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Karetka, którą wezwał Adaś, zabiera Krakowską. Przedawkowała ona leki na uspokojenie. Chłopiec zostaje więc z Ziębami. Konstancja błaga Marię, żeby trzymała chłopca z daleka od jego ojca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Hebel budzi się po podwójnej operacji. Ostrowski gratuluje Hofferowi dobrego działania i uratowania pacjenta. Słysząc to, doktor Agier oznajmia, że ona niestety zawiodła i odchodzi zdenerwowana. Kamil dogania ją i próbuje pocieszyć, ale tylko jeszcze bardziej irytuje Łucję. Jakiś czas później donosi ona na Hoffera dyrektorowi Adamskiemu. Karetka, którą wezwał Adaś, zabiera Krakowską. Przedawkowała ona leki na uspokojenie. Chłopiec zostaje więc z Ziębami, a ledwie przytomna Konstancja błaga Marię, żeby trzymała chłopca z daleka od jego ojca. Policja jest przekonana, że Szulc brał udział w napadzie na bank. Zrozpaczona Żaneta bezskutecznie szuka brakujących pieniędzy. Weronika podpowiada, że potrzebują oni świadka, który potwierdzi wersję Wojtka. Żaneta chce do tego namówić niedoszłego kursanta Szulca. Tymczasem zszokowana Kopciowa odkrywa, że jej wnuczek bawi się dużą ilością pieniędzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także