x
Na Wspólnej (3736)

Na Wspólnej

sezon 21 odc. 3736

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Szulcowie decydują się oddać policji torbę pełną pieniędzy z napadu na bank. Po przesłuchaniu funkcjonariusze puszczają wolno Żanetę, ale Wojtka aresztują jako podejrzanego o współudział w napadzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Szulcowie decydują się oddać policji torbę pełną pieniędzy z napadu na bank. Po przesłuchaniu funkcjonariusze puszczają wolno Żanetę, ale Wojtka aresztują jako podejrzanego o współudział w napadzie. Posądzają go także o przywłaszczenie pewnej sumy pieniędzy, ponieważ w torbie nie ma całej skradzionej kwoty. Tymczasem operacja Hebla komplikuje się. Kamil decyduje, że muszą nie tylko wymienić zastawkę w jego sercu, ale zrobić również bajpasy. Doktor Agier jest przerażona, ale udaje jej się opanować nerwy i wspólnie z Hofferem ratują Hebla. Jakiś czas później Kamil dziękuje Łucji za pomoc. Jednak ta skupia się na swoich błędach i nie może wybaczyć sobie, że spanikowała. Ziębowa prosi córkę, żeby porozmawiała z sąsiadką, która ma problemy i to zapewne nie tylko z przybranym synem. Krakowska otwiera się przed Moniką i zaczyna płakać. Opowiada jej o potworze, którego ma w domu. Niestety, Cieślikowa wezwana pilnie przez Żanetę, musi opuścić sąsiadkę. Całkiem rozbita Konstancja połyka bardzo dużą ilość leków uspakajających.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także