x
Na Wspólnej (3732)

Na Wspólnej

sezon 21 odc. 3732

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Adrianna Ładno, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Hela (Adrianna Ładno) przychodzi do Grześka (Jakub Tofil), gdyż umówili się na namiętne spotkanie. Po wszystkim dziewczyna jest rozczarowana. Czuła, jakby ukochany zmuszał się do bliskości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Krzysztof dowiaduje się od Igora o fuzji ich redakcji. Zaskoczony tą wiadomością umawia się z Gwiazdą, który przyznaje, że planuje połączyć się z gazetą "Kraj". Smolny jest wściekły, że szef robi to za jego plecami. Hela przychodzi do Grześka, gdyż umówili się na namiętne spotkanie. Po wszystkim dziewczyna jest rozczarowana. Czuła, jakby ukochany zmuszał się do bliskości. Tymczasem Kopciowa przynosi córce i Ziębom zaproszenia na ślub syna Zbyszka ze swoim partnerem. Uroczystość ma odbyć się w Amsterdamie. Maria spotyka na dziedzińcu spanikowaną Krakowską, która szuka swojego syna. Chwilę później Ziębowie znajdują chłopca i dzwonią po jego mamę. Późnym wieczorem Adaś przybiega do Marii i Włodka i chce u nich spać. Sąsiedzi są zaniepokojeni tym, co dzieje się u Krakowskich. Spanikowana Kasia mówi tacie, że Szark nie jest ojcem Antka. Bogdan zachowuje się tak, jakby już to wiedział. Córka błaga go, żeby wsparł chłopaka. Tymczasem Antek dowiaduje się, że Szarkowski odzyskał przytomność. Słyszy od niego, że wszystko będzie dobrze, bo ma dla kogo żyć. Po wyjściu ze szpitala chłopak kompletnie się załamuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także