x
Na Wspólnej (3728)

Na Wspólnej

sezon 21 odc. 3728

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Czerski ma pretensje do Anety, że wzięła sprawę Boreckiej. Siwek przyznaje się, że pragnie zemścić się na Darku. Kasia wybucha, kiedy ukochany mówi jej, że zmierzy się z byłą żoną. Ma już dość Anety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Czerski ma pretensje do Anety, że wzięła sprawę Boreckiej. Siwek przyznaje się, że pragnie zemścić się na Darku. Tymczasem Kasia wybucha, kiedy ukochany mówi jej, że zmierzy się z byłą żoną. Kobieta ma już dość Anety. Później dochodzi do negocjacji między Boreckimi, podczas których Żbik i Siwek stają przeciwko sobie. Wywiązuje się między nimi ostra walka. Bogdan informuje żonę, że po pracy przyleci do niej i Misi. Jest mile zaskoczony, kiedy Joanna cieszy się z niespodzianki. Niestety, w firmie Berga dochodzi do strasznego wypadku - Szark spada z dachu naczepy. Tymczasem Antek próbuje wyznać Kasi swoje uczucia. W kulminacyjnym momencie dostaje telefon z informacją, że jego ojciec leży nieprzytomny w szpitalu. Michał przychodzi do córeczki. Na widok Brygidy nie ukrywa niezadowolenia. Jednak po jej dłuższej obserwacji zaczyna zmieniać zdanie na temat młodej matki. Na komendzie Iga przeprasza Roberta za swoje czułości w chwili załamania. Ten jest rozczarowany jej słowami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także