x
Na Wspólnej (3700)

Na Wspólnej

sezon 21 odc. 3700

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Ojciec Wałka nasyła na szkołę Danki kuratora.W trakcie wizyty urzędnika Hela i Nina prezentują słynne postaci LGBT w polskiej kulturze. Michałowi nie podoba się pomysł Igi, by wrócić do pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Ojciec Wałka nasyła na szkołę Zimińskiej kuratora. Urzędnik ma sprawdzić, jak przebiega praca z młodzieżą, zwłaszcza podczas lekcji profesor Bednarczuk. W trakcie wizyty mężczyzny Hela i Nina prezentują szereg słynnych postaci LGBT w polskiej kulturze. Ten jest oburzony. Wieczorem Grzesiek wyprawia pozostałych lokatorów z mieszkania, po czym zaprasza do siebie Helę. Kaja przeprasza Sławka, ku jego zaskoczeniu. Potem zatwierdza urlop Dziedzica. Kobieta jest jednak mniej miła dla Igi, która odwiedza komendę, by poznać swoją zastępczynię. Pyta ona Przybysz, kiedy wraca z urlopu. Sugeruje też, że nie da rady sprawować obowiązków szefowej, a jednocześnie zajmować się dzieckiem. W domu Igę czeka kolejna przykra rozmowa - z Michałem. Brzozowskiemu nie podoba się pomysł byłej partnerki, żeby wrócić do pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także