×
Na Wspólnej (3662)

Na Wspólnej

sezon 21 odc. 3662

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Policja chce przesłuchać Antosię. Weronika prosi Nalepę, żeby zatrzymał dziewczynę dłużej na oddziale. Daria czeka na Tadeusza w szpitalnym barze. On jednak zostaje zabrany na operację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Agnieszka bezskutecznie stara się przekonać śledczego, że Weronika jest niewinna. Gdy Roztocka chce odebrać córkę ze szpitala, dostaje telefon od matki. Jak się okazuje, Antosię odwiedził policjant. Zamierza przesłuchać dziewczynę w sprawie wyjazdu do Czech. Spanikowana prawniczka prosi Nalepę, żeby pod jakimś pretekstem przedłużył pacjentce pobyt w placówce. Dagmara idzie na spotkanie z naczelnym gazety Kraj. Rozmowa z Arturem jest wyjątkowo trudna, zachowuje się on bezczelnie, ale kobieta nie pozwala z siebie drwić. Odbierając synka od Basi stwierdza, że to nieodpowiednia praca. Tymczasem do Krzysztofa dzwoni kolega - spodobała mu się kandydatka. Daria czeka na Tadeusza w szpitalnym barze. Ten ma wpaść do niej na kawę. Pełen nadziei młody Zakościelny szykuje się do spotkania, gdy... zostaje zabrany na operację. Spanikowany prosi pacjentkę z tego samego oddziału, by wytłumaczyła go przed Darią. Nie wie, że Marianna pokłóciła się z dziewczyną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także