Na Wspólnej
sezon 21 odc. 3658
| Występują: | Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz |
|---|---|
| Reżyseria: | Robert Klenner |
| W skrócie: | Marta otrzymuje od szefostwa propozycję poprowadzenia weekendowej telewizji śniadaniowej. Beata i Paweł widzą, jak Gucio znów zachowuje się jak zdrowe dziecko. Boją się jednak wizyty kontrolnej. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.
W tym odcinku
Kamil i Jagna lecą razem do Wiednia. Hoffer chce wesprzeć terapeutkę w trudnych chwilach. Ula również życzy kobiecie, by pogodziła się z synem. Na miejscu Olaf nawet nie chce jednak nawet patrzeć na matkę. Kamil radzi, żeby porozmawiała z byłym mężem i odkryła, dlaczego pociecha tak się zachowuje. Ten oznajmia, że wyznał chłopakowi prawdę o niej. Marta otrzymuje od szefostwa propozycję poprowadzenia weekendowej telewizji śniadaniowej. Filip projektuje wygląd studia, a Roma dzieli się pomysłami na współprowadzących - mogliby nimi zostać młodzi dziennikarze internetowi. Problem w tym, że Leśniewska nie chce się zgodzić. Beata i Paweł widzą, jak Gucio znów zachowuje się niczym zdrowe dziecko. Boją się jednak dzisiejszej wizyty kontrolnej. Marzą o powrocie do normalnego życia. Sytuację rozjaśniają wyniki badań ich synka. Emil czuje się samotny i szuka miłości na portalu randkowym.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Grażyna Wolszczak
jako Barbara Smolna -
Łukasz Konopka
jako Krzysztof Smolny -
Eryk Cichowicz
jako Przemek Smolny -
Kacper Łukasiewicz
jako Kuba Brzozowski -
Michał Tomala
jako Daniel Brzozowski -
Anna Korcz
jako Izabela Brzozowska -
Wojciech Wysocki
jako Jerzy Dudek -
Adam Fidusiewicz
jako Maks Brzozowski -
Anna Samusionek
jako Ilona Zdybicka -
Ewa Gawryluk
jako Ewa Hoffer -
Marek Kalita
jako Arkadiusz Ostrowski -
Kuba Wesołowski
jako Igor Nowak -
Paulina Chapko
jako Elżbieta Marcinek -
Lena Jonik/Maja Oświecińska
jako Julia Nowak -
Krzysztof Chodorowski
jako Tomasz Nowak -
Karolina Bacia
jako Anastazja Trzcińska -
Michał Jurkowski
jako Joachim Trzciński -
Renata Dancewicz
jako Weronika Roztocka -
Dariusz Wnuk
jako Robert Tadeusiak -
Katarzyna Walter
jako Agnieszka Olszewska
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Robert Klenner
reżyseria
Zobacz także
- Na Wspólnej (4213) - serial obyczajowy - poniedziałek, 18 maja 20:15 i 1 późniejsza emisja
- Na Wspólnej (4214) - serial obyczajowy - wtorek, 19 maja 20:15 i 1 późniejsza emisja
- Na Wspólnej (4215) - serial obyczajowy - środa, 20 maja 20:15 i 1 późniejsza emisja
- Na Wspólnej (4216) - serial obyczajowy - czwartek, 21 maja 20:15 i 1 późniejsza emisja
- Na Wspólnej (4217) - serial obyczajowy - poniedziałek, 25 maja 20:15
- Na Wspólnej (4218) - serial obyczajowy - wtorek, 26 maja 20:15
- Na Wspólnej (4219) - serial obyczajowy - środa, 27 maja 20:15
- Na Wspólnej (4220) - serial obyczajowy - czwartek, 28 maja 20:15
