x
Na Wspólnej (3595)

Na Wspólnej

sezon 21 odc. 3595

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Lekarz mówi rodzicom Gucia, że konieczny jest przeszczep. Maślikowska nie chce słyszeć o pobraniu szpiku od jej syna. Kotz sugeruje Adzie, że sprawa zabójstwa Rośnika to wierzchołek góry lodowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Lekarz przekazuje rodzicom Gucia bardzo złe wieści. Chemioterapia nie pomaga, więc konieczny jest szybki przeszczep. Beata załamuje się. W dodatku Maślikowska nie chce słyszeć o pobraniu szpiku od jej synka. Emil proponuje kobiecie pieniądze i prosi, by nie odbierała Wójcikom ostatniej nadziei. Jednocześnie Paweł błaga Maślikowskiego o ratunek dla Gucia. Basia zjawia się u Wandy. Staruszka nie zamierza zmieniać terminu wydania powieści mimo sprzeciwu córki. Do redakcji Smolnego przychodzi były śledczy Kotz. Podczas rozmowy z Adą sugeruje, że sprawa morderstwa Rośnika stanowi wierzchołek góry lodowej. Ireną zajmuje się nowa opiekunka, Kornelia. Ma znakomite podejście do chorej na alzheimera matki Ewy. Starszej pani wyraźnie odpowiada jej towarzystwo, natomiast dla Felicji staje się boleśnie niemiła. Wreszcie Fela decyduje się opuścić przyjaciółkę. Pożegnanie jest bardzo smutne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także