x
Na Wspólnej (3594)

Na Wspólnej

sezon 21 odc. 3594

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Podczas wywiadu Smolny zadaje Wandzie pytanie o inspirację dla jej mrocznej historii. Pisarka dostaje duszności i zostaje zabrana do szpitala. Ada kontaktuje się ze śledczym z czasów PRL-u.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Smolny przeprowadza wywiad z autorką kryminału, który wydaje Basia. Gdy zadaje Wandzie pytanie o inspirację dla jej mrocznej historii, ona łapie się za serce i dostaje duszności. Zostaje zabrana do szpitala z podejrzeniem zawału. Krzysztof przeżywa tę sytuację. Tymczasem w redakcji Ada otrzymuje namiar na byłego milicjanta, śledczego w czasach PRL-u. Kotz nie zamierza jednak rozmawiać na temat trudnej przeszłości. Igora zajmuje opieka nad Ulą, przez co prawie zapomina o treningu córki. Zjawia się na miejscu razem z Hofferówną. Pod wpływem emocji dziewczyna mocno przytula Nowaka, co wywołuje zakłopotanie u obojga. Kamil widzi, jak do ośrodka przyjeżdża nowy pacjent. Gdyby nie obecność młodego lekarza, jego życie byłoby poważnie zagrożone. Jagna jest mu bardzo wdzięczna. Kopciowa czuje się oszukana przez Zbigniewa, nie wierzy w jego wypadek. Wkrótce odkrywa, że Sokół mówił prawdę. Kiedy odwiedza listonosza, dostrzega ślady obecności innej wielbicielki. Żaneta nie dostaje pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także