x
Na Wspólnej (3593)

Na Wspólnej

sezon 21 odc. 3593

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Honorata przez podwyżkę czynszu musi zamknąć sklep. Roman obiecuje żonie, że kupią pensjonat. Irena coraz częściej przestaje być sobą. Prosi córkę, by oddała ją do ośrodka dla chorych na alzheimera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Honorata przez podwyżkę czynszu musi zamknąć swój sklep. Roman daje żonie nadzieję - kupią pensjonat, który remontował. Mikołaj przychodzi do dziekana z ostrzeżeniem. Zamierza zgłosić do sądu plagiat swojej pracy. Jan chwali zdjęcia Antosi z sesji z Dawidem. Sam model też jest zachwycony. Podoba mu się zwłaszcza młoda fotografka. Do kancelarii Weroniki przychodzi wściekły staruszek, pan Antoni. Pragnie wytoczyć proces sąsiadowi. Potencjalny klient wyzywa swego wroga w obelżywy sposób. Ponieważ ma problemy ze słuchem, Roztockiej trudno się z nim porozumieć. Wieczorem Jan dodatkowo pogarsza nastrój prawniczki. Irena coraz częściej przestaje być sobą. Martwi się swoim stanem na tyle, że prosi córkę, by oddała ją do ośrodka dla chorych na alzheimera. Ewa nie wyobraża sobie takiego rozwiązania. Wie jednak, jak bardzo matka potrzebuje fachowej opieki. Zwłaszcza, gdy widzi załamaną Felicję, która unika towarzystwa przyjaciółki, gdyż w napadach demencji staje się ona okrutna...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także