x
Na Wspólnej (3569)

Na Wspólnej

sezon 21 odc. 3569

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Luśka zostaje obudzona przez Cieleckiego, który przypomina, że miała rano dostarczyć ważne dokumenty. Dziewczyna wciąż nie jeszcze nie wytrzeźwiała po nocnej imprezie, ale wsiada do samochodu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Luśka zostaje obudzona przez Cieleckiego, który dzwoni do niej zdenerwowany i przypomina, że miała rano dostarczyć ważne dokumenty. Dziewczyna wciąż nie jeszcze nie wytrzeźwiała po nocnej imprezie, ale wsiada do samochodu, by jechać do Sulejówka. Powoduje wypadek. Boi się sprawdzić, kogo potrąciła. Zamiast tego dzwoni do ojca, który jak najszybciej przyjeżdża na miejsce. Kiedy Rafał widzi nieprzytomną ofiarę, każe córce uciekać, a sam wzywa policję i pogotowie. Beata z Pawłem dostrzegają duży siniec na rączce Gucia. Jakiś czas później na ciele dziecka pojawiają się kolejne wybroczyny. Lekarz podejrzewa jakąś chorobę lub znęcanie się Gabriela nad małym pacjentem. Matka urządza Ewie ostrą awanturę o zgubiony wisiorek. Ostrowska próbuje wszystko wytłumaczyć Irenie - sama zgubiła biżuterię dawno temu, ale ona nie wierzy. Węszy spisek. Arek przekonuje żonę, że mogą jedynie wejść do świata chorej na Alzheimera kobiety i wczuwać się z empatią w sytuacje, które przeżywa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także