Na Wspólnej (3537)

Na Wspólnej

sezon 20 odc. 3537

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Miłosz zjawia się w szpitalu. Prosi Joannę o pilną rozmowę, ale ona nie chce się z nim widzieć. Tymczasem mężczyzna, którego dręczą wyrzuty sumienia, pragnie zapłacić za leczenie Michalinki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Miłosz zjawia się w szpitalu. Prosi Joannę o pilną rozmowę, ale ona nie chce się z nim widzieć. Tymczasem mężczyzna, którego dręczą wyrzuty sumienia, pragnie zapłacić za leczenie Michalinki. Odkrył, że istnieje eksperymentalna terapia mogąca pomóc córeczce Bergów. Niestety, jest dostępna tylko za granicą i w dodatku droga. Danka niepokoi się o córkę. Jak się okazuje, Gosia czuje odrazę do Błażeja. Nie widzi szans na dalsze wspólne życie, a przebywanie w domu przypomina jej o piciu oraz zdradzie męża. Jakiś czas później wyznaje to samo partnerowi. Daria i Luiza postanawiają otworzyć wspólny biznes - food trucka z wegańskim jedzeniem będącego też punktem porad psychologicznych. Dziedzicówna przedstawia swój pomysł Nalepie, ale Lew ją wyśmiewa. Dostrzegając jednak zapał dziewczyny, decyduje się pomóc w realizacji marzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x