x
Na Wspólnej (3514)

Na Wspólnej

sezon 20 odc. 3514

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Szulcowie rozważają, na co wydać wygraną. Wojtek otrzymuje od Muszki propozycję wspólnego biznesu. Decybel organizuje starcie z Bednarczukową. Klasa przygotowuje koszulki z poniżającymi komentarzami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Szulcowie rozważają, na co wydać wygraną. Kiedy podliczają koszt realizacji wszystkich marzeń, odkrywają, że brakuje im kilkuset tysięcy. Wojtek otrzymuje od Muszki propozycję poprowadzenia wspólnego biznesu. Monika ma inny pomysł - przyjaciele mogą zainwestować w kampanię prezydencką Damiana. Mąż Żanety rozwiązuje problem po powrocie z pracy. Jak stwierdza, nie mogą wydać ani grosza. Danka pyta Teresę, czy próbuje porozumieć się ze zbuntowanymi uczniami. Bednarczukowa odmawia. Decybel organizuje kolejne starcie. Klasa robi sobie koszulki z poniżającymi komentarzami polonistki. Zamierzają przyjść tak do szkoły. Zdaniem Niny to już przesada. Bogdan i Rafał szykują mieszkanie młodych Bergów na ich powrót z urlopu. Czekają na zamówione meble, a w tym czasie wyrzucają starą, połamaną kanapę. Potem Kasia urządza salon. Gospodarze są zachwyceni - do chwili, gdy słyszą, że ojcowie wyrzucili starą sofę. Jak się okazuje, były tam schowane wszystkie oszczędności pary.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także