x
Na Wspólnej (3513)

Na Wspólnej

sezon 20 odc. 3513

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Konflikt młodzieży z Bednarczukową eskaluje. Decybel wpada na nauczycielkę podczas przerwy, a ona go odpycha. Cieślikowa powiększa sobie usta. Pojawia się obrzęk spowodowany reakcją alergiczną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Konflikt młodzieży z Bednarczukową eskaluje. Decybel wpada na nauczycielkę podczas przerwy, a ona go odpycha. Nastolatek upada, ale nie może wstać. Po południu Danka i Teresa spotykają się z rodzicami chłopaka, których oburza presja oraz poniżanie ich dziecka przez polonistkę. Zimińskiej ciężko zapanować nad obiema stronami. Monika przeprasza Żanetę za to, jak się wczoraj zachowała. Jest zdenerwowana z powodu codziennych spotkań Damiana z Zoją. Przyjaciółki decydują się zainwestować w swój wygląd. Wybierają się do salonu kosmetycznego. By bardziej podobać się mężowi, Cieślikowa powiększa sobie usta. Pojawia się obrzęk spowodowany reakcją alergiczną. Joanna odbiera telefon od Marcina. Mężczyzna prosi, żeby jak najszybciej przyjechał do chorej klaczy. W stadninie ponownie otrzymuje propozycję pracy. Bergowa musiałaby jednak najpierw zrobić specjalizację, co pochłonie sporo czasu, więc Bogdan nie będzie zadowolony. Po chwili gospodarz zauważa brata, Miłosza. Dochodzi do kłótni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także