Na Wspólnej (3501)

Na Wspólnej

sezon 20 odc. 3501

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Cielecki i Berg urządzają w mieszkaniu dzieci koncert przy winie. Impreza kończy się zniszczeniem mebli. Kolenda zmaga się z traumą po akcji z agresywnym mężczyzną. Hoffer próbuje wspierać szefową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Eliza, Jarek i dzieci wyjeżdżają na kilka dni nad jezioro. W ich opustoszałym mieszkaniu zjawiają się Cielecki oraz Berg. Mężczyźni piją razem wino, a także urządzają sobie koncert. Pod wpływem artystycznego szału Bogdan niszczy kanapę, zaś Rafał łamie krzesło. Co gorsza, do pierwszego z nich dzwoni syn. Igor z Julką sprawdzają adres, który znaleźli na pocztówce wyrzuconej razem z innymi śmieciami do lasu. Drzwi otwiera kobieta, ale nie chce dopuścić Nowaka i jego córki do swojego syna, adresata kartek. Nastolatek jednak nieoczekiwanie się pojawia, by dowiedzieć się, że ojciec żyje, wbrew temu, co mówiła mu matka. Kolenda zmaga się z traumą po dramatycznej akcji z agresywnym, zdesperowanym mężczyzną, który chciał zastrzelić ją i Kamila. Hoffer próbuje wspierać szefową. Z wdzięczności Anna proponuje, żeby mówili sobie po imieniu. Nalepa nadal jest rozbity po śmierci żony. Niszczy ekspres do kawy. Daria wspiera Lwa w trudnych chwilach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także