Na Wspólnej (3499)

Na Wspólnej

sezon 20 odc. 3499

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Roman nadal chodzi na korepetycje z Madame Irene w tajemnicy przed żoną. Ćwiczenie języka francuskiego sprawia mu sporą przyjemność. Michał stara się za wszelką cenę odzyskać zaufanie Igi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Honorata, zmęczona zachowaniem babci Eleonory, postanawia interweniować. Drzwi otwiera syn sąsiadki... redaktor naczelny "Kraju". Hofferowa wyraźnie wpada Kwiatkowskiemu w oko. Roman nadal chodzi na korepetycje z Madame Irene w tajemnicy przed żoną. Ćwiczenie języka francuskiego sprawia mu sporą przyjemność. Michał stara się za wszelką cenę odzyskać zaufanie Igi. Niestety, odnosi odwrotny skutek, pogarszając sytuację. Ich kłótnię słyszy Ignaś. Rozgoryczony chłopiec desperacko próbuje zmienić ciężką atmosferę. W tym celu dokonuje kradzieży w osiedlowym sklepiku i daje się złapać. Dziś odbywa się pierwsza rozprawa w sprawie Pomorskich. Kiedy małżonkowie stają przed sądem, mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Żona ze spokojem wyjaśnia, że - jak twierdzi - omyłkowo podała mu napój, który był przeznaczony dla niej. Dzięki Darkowi wszyscy mogą się dowiedzieć, skąd ten brał silne psychotropy. Z Weroniką kontaktuje się Naczelna Rada Adwokacka. Jan dostarczył jej dowody niewinności Roztockiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także