x
Na Wspólnej (3433)

Na Wspólnej

sezon 20 odc. 3433

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Decybel przekonuje Ninę, żeby poszli razem na wagary, a potem również zażyli narkotyki. Darek oraz Kasia organizują sobie romantyczny wieczór. Zostaje on jednak przerwany przez Jarogniewa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Decybel przekonuje Ninę, żeby poszli na wagary, a potem również zażyli narkotyki. Mimo początkowych wątpliwości, nastolatka się zgadza. Para idzie do domu Norberta będąc już pod wpływem pigułek. Zaczynają się namiętnie całować i rozbierać, jednak wówczas dziewczyna oznajmia ukochanemu, że Zosia to jej córka. Zaskoczony partner ją wyprasza. Darek oraz Kasia organizują sobie romantyczny wieczór. Zostaje on jednak przerwany przez Jarogniewa. Żbik mówi mu, że Lisowski - mężczyzna, z którym chłopak gra w szachy przez internet - oszukał niewinnych ludzi. Ten postanawia więc urządzić rozgrywkę na pieniądze. Później Darek próbuje namówić ojca do zwolnienia Magdy. Widzi, załamany, jak Zakościelny traci dla asystentki głowę. Kuba i Majka mieszkają razem z Dexem i Karolem, ciesząc się studenckim życiem. Po jednej z imprez młodego Brzozowskiego odwiedza Basia. Prosi, żeby ograniczył zabawy, ale syn nie słucha. Hamuje go jedynie ciągły brak pieniędzy. Rozważa więc inwestycję w krypto-waluty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także