x
Na Wspólnej (3431)

Na Wspólnej

sezon 20 odc. 3431

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Media dowiadują się, że powieść erotyczną napisał Smolny. Krzysztof podejrzewa o wydanie sekretu młodą dziennikarkę Polę. Roman i Zdzisiek przyłapują majstra, który chciał ukraść materiały z budowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Media dowiadują się, że głośną powieść erotyczną napisał Smolny. Wściekły Krzysztof podejrzewa o wydanie sekretu młodą dziennikarkę Polę. Zwalnia ją. Dziewczyna przeprowadza własne śledztwo, dzięki czemu odkrywa, kto naprawdę jest winowajcą. Robi wrażenie na naczelnym. Ela nie może się doczekać kolacji biznesowej z Borysem. Wieczorem jednak bardzo źle się czuje, więc Igor zabrania jej opuszczać mieszkanie. W rezultacie na spotkaniu z Orłowem zjawia się tylko Ewa. Nieoczekiwanie nieznajomy ostrzega ją przed mężczyzną. Zdenerwowana Ostrowska wychodzi, a w domu zastaje męża w towarzystwie pijanego Nalepy. Roman oraz Zdzisiek próbują przyłapać majstra, który planuje wywieść materiały z budowy. Kiedy tracą już nadzieję, przybywa złodziej. Zostaje złapany na gorącym uczynku. Po przeczytaniu "Upału ciał" natchnieni Marta i Mikołaj spędzają razem pikantny wieczór.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także