Na Wspólnej (3373)

Na Wspólnej

sezon 20 odc. 3373

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Słysząc, że Ela ma zapalenie mięśnia sercowego, Igor wpada w panikę. Podobnie reaguje Julka. Nalepa wciela w życie swój plan. Podaje pacjentowi preparat, przez który dochodzi do niewydolności serca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Słysząc, że Ela ma zapalenie mięśnia sercowego, Igor wpada w panikę. Podobnie reaguje Julka - nie chce, żeby Marcinkowa umarła, tak jak jej prawdziwa mama. Nalepa wciela w życie swój plan. Podaje pacjentowi preparat, przez który dochodzi u niego do ciężkiej niewydolności serca. Lew nadal czaruje też Ewę; tym razem starania odnoszą skutek. Zapłakana Nina zjawia się u Renaty i Sławka. Dziś ona oraz niemowlę mają zostać odesłani do domu samotnej matki. Nastolatka wie, że sobie tam nie poradzi. Niestety, rodzice Darii mogą wziąć do siebie dziecko dziewczyny dopiero po kursie. Sytuację ratuje Maria Zięba. Terlecki przeprasza Wojtka za pocięcie opon jego aut szkoleniowych. Jak twierdzi, szef kazał mu tu zrobić. Instruktor nagrał jednak mężczyznę swoim telefonem. Szulc się nie poddaje. Zamieszcza w internecie filmik, w którym przestrzega kursantów, by walczyli z nieuczciwymi szkoleniowcami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x