Na Wspólnej (3372)

Na Wspólnej

sezon 20 odc. 3372

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Igor przeprowadza z tatą Meli poważną rozmowę. Uświadamia mu, jak bardzo deprymuje córkę. Mężczyzna jest oburzony, twierdzi, że robi to z troski. Wówczas Nowak pokazuje mu nagranie z treningu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Igor przeprowadza z tatą Meli poważną rozmowę. Uświadamia mu, jak bardzo deprymuje córkę. Mężczyzna jest oburzony, twierdzi, że robi to z troski. Wówczas Nowak pokazuje mu nagranie z treningu, żeby zobaczył, na co naprawdę stać nastolatkę. Elżbieta prosi Ewę o zastąpienie jej w fundacji. Marcinkowa musi bowiem wyznać partnerowi i Julce prawdę. Zszokowany Wojtek zastaje na swojej lekcji Terleckiego. Instruktor ostro pyta, dlaczego chciał się u niego uczyć. Kiedy słyszy, o co chodziło, wpada we wściekłość i zaczyna szantażować Szulca. To jednak nie koniec kłopotów męża Żanety. Wkrótce odkrywa on, że wszystkie samochody mają przebite opony. Słysząc sensacyjne opowieści Marka, Danka podejrzewa go o pomieszanie zmysłów po śmierci klienta. Dopiero, kiedy do Zimińskiej docierają doniesienia radiowe, uspokaja się. Niestety, przygody restauratorów z gangsterami skutecznie odstraszyły potencjalnych gości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x