Na Wspólnej (3287)

Na Wspólnej

sezon 19 odc. 3287

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Danka naciska na Janka, żeby wskazał winnego albo osobiście oddał kolegom pieniądze. Media nadal podają informację o romansie Mikołaja. Zawstydzony tym Ksawery prosi mamę, by rozwiązała problem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Danka naciska na Janka, żeby wskazał winnego albo osobiście oddał kolegom pieniądze. Nastolatek nie chce jednak donosić. Prosi też Zimińską o pożyczkę. W szkole przekazuje reszcie uczniów całą kwotę i zapewnia, że to nie on ich okradł. Niestety, klasa wciąż wierzy Antkowi. Media nadal podają informację o romansie Mikołaja. Zawstydzony tym Ksawery prosi mamę, by rozwiązała problem. Konarska i Leśniewski, dzięki wsparciu Kamy, dopadają paparazzo, ale mężczyzna odmawia oddania im kompromitujących zdjęć. Stawia warunek - muszą dostarczyć mu lepsze. Narzeczeni obiecują mu materiał w sam raz na pierwszą stronę. Wściekły i zrozpaczony Emil niszczy wystawę sklepu z artykułami dla niemowląt. Paweł zamierza zabrać brata do Ziębów, lecz Larson woli być sam. Beata również nie potrafi przeboleć tego, że Ania dokonała aborcji. Mąż układa plan, jak ją pocieszyć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także