Na Wspólnej (3217)

Na Wspólnej

sezon 19 odc. 3217

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Studentka, która oskarżyła Leśniewskiego o molestowanie, opisała go w sieci jako swojego oprawcę i zamieściła zdjęcia. W rezultacie mężczyzna zostaje zaatakowany na ulicy i traci pracę na uczelni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Mikołaj znajduje się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Studentka, która oskarżyła Leśniewskiego o molestowanie, opisała go w internecie jako swojego oprawcę i zamieściła zdjęcia. W rezultacie mężczyzna zostaje zaatakowany na ulicy, a rektor uczelni postanawia zakończyć z nim współpracę. Elżbiecie nie podoba się, że Igor zignorował jej kuzyna. Mario informuje o kolejnym nalocie na swoją fundację. Kobieta nawiązuje kontakt z Holczykiem, dziennikarzem, który zamiast Nowaka prowadzi śledztwo w tej sprawie. On przedstawia Eli nowe fakty na temat człowieka odpowiedzialnego za pobicie Maria. To homofob i rasista. Kasia jest zdenerwowana brakiem kontaktu ze strony Darka, podczas gdy zbliża się termin rozprawy. Jarek otrzymuje telefon od Juniora. Chłopak zabrał koledze telefon, ponieważ musiał porozmawiać z Bergami. W szkole wybucha awantura. Młodzi małżonkowie natychmiast tam jadą. Na miejscu spotykają się z tymczasową opiekunką osieroconego rodzeństwa. Rozmowa nie należy do przyjemnych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także