Na Wspólnej (3215)

Na Wspólnej

sezon 19 odc. 3215

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Krenz składa zeznania na policji. Jak twierdzi, Maks nie żyje, a zabiła go Ilona. Przekonuje również śledczych, że on i Zdybicka mieli romans, ale teraz kochanka próbuje go wrobić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Krenz składa zeznania na policji. Jak twierdzi, Maks nie żyje, a zabiła go Ilona. Przekonuje też śledczych, że on i Zdybicka mieli romans, ale teraz kochanka próbuje go wrobić. W rezultacie funkcjonariusze zjawiają się w domu kobiety, po czym aresztują pod zarzutem morderstwa. Wszystko słyszy Iza. Marta przeprowadza wywiad z Kasią. Bergówna nie jest pewna, czy wytrzyma psychicznie opowiadanie przed kamerą o tym, co zrobił jej szef. Darek stara się wspierać byłą partnerkę. Po udanej rozmowie Żbik liczy, że spędzi z nią wieczór. Ostatecznie idzie do nocnego klubu sam. W dodatku nadużywa alkoholu oraz zostaje pobity. Nadchodzi dzień premiery rapowego musicalu "Romeo i Julia". Tuż przed rozpoczęciem spektaklu uczniowie podstępem zamykają Bednarczukową w składziku w piwnicy. Polonistkę musi zastąpić Danka. Przedstawienie okazuje się sukcesem, zaś Zimińska świetnie sobie radzi. Niespodziewanie do auli wchodzi wściekła Teresa, którą ktoś uwolnił z pułapki. Demoluje całą scenografię.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także