Na Wspólnej (3214)

Na Wspólnej

sezon 19 odc. 3214

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Darek proponuje, żeby Kasia wzięła udział w telewizyjnym wywiadzie, który przeprowadzi Marta. Jeśli nagłośnią sprawę, zyskają większą wiarygodność podczas rozprawy. Bergówna decyduje się na ten krok.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Darek proponuje, żeby Kasia wzięła udział w telewizyjnym wywiadzie, który przeprowadzi Marta. Jeśli nagłośnią sprawę, zyskają większą wiarygodność podczas rozprawy. Choć jest przerażona, Bergówna decyduje się opowiedzieć bolesną historię. Wcześniej jednak musi podzielić się swym dramatem z rodziną. Słysząc, co spotkało córkę, Bogdan wpada w szał. Do Elżbiety przyjeżdża Mario - dawno niewidziany kuzyn. Młody mężczyzna i jego partner są działaczami LGBT, prowadzą razem fundację. Od jakiegoś czasu ktoś ich szykanuje oraz zastrasza. Mario prosi Igora, by jako dziennikarz interweniował w tej sprawie. Nowak podchodzi do prośby z rezerwą. Paweł ma już pewność, że jeśli okażą się z Emilem braćmi, będzie musiał oddać mu część spadku po ojcu. Beata pyta zdenerwowanego, załamanego narzeczonego, co jest dla niego ważniejsze: krewny czy pieniądze. Maria przyprowadza do baru innych studentów uniwersytetu trzeciego wieku. Świetnie się bawią, a Włodek pozostaje niezadowolony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także