Na Wspólnej (3211)

Na Wspólnej

sezon 19 odc. 3211

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Marta otrzymuje wezwanie ze swojej byłej już pracy. Tam staje przed zarządem telewizji i zostaje oczerniona przez Mosia. Weronika jest wdzięczna Robertowi za uratowanie życia jej i Antosi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Marta otrzymuje wezwanie ze swojej byłej już pracy. Tam staje przed zarządem telewizji i zostaje oczerniona przez Mosia. Mikołaj ma jeszcze większe kłopoty. Studentka, którą oskarżył o plagiat, zaczepia go przed uczelnią, po czym rozdziera na sobie koszulę, krzycząc, że doktor Leśniewski chce ja zgwałcić. Weronika jest wdzięczna Robertowi za uratowanie życia jej i Antosi. Tadeusiak cieszy się, ale też wyraźnie gdzieś spieszy. Ukrywa przed Roztocką powód - tego dnia z jeziora ma bowiem zostać wydobyty samochód, w którym prawdopodobnie spoczywa ciało żony Henryka. Ziębowie proponują Emilowi, żeby tymczasowo zamieszkał u nich. Beacie podoba się ten pomysł, tak samo jak Pawłowi. Wójcik zmienia jednak zdanie, gdy Larson zaczyna go namawiać na zrobienie testu DNA, by potwierdzić ich pokrewieństwo. W dodatku mężczyzna znika gdzieś wieczorem, a po powrocie mętnie się tłumaczy. Paweł znów martwi się, że brat zamierza zdobyć spadek po ojcu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także