Na Wspólnej (3210)

Na Wspólnej

sezon 19 odc. 3210

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Jarek wie, że chce zostać stałym opiekunem Hani i Juniora. Teraz próbuje przekonać do tego pomysłu Elizę. Jak tłumaczy żonie, zbudowali już przecież więź z osieroconym rodzeństwem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Jarek wie, że chce zostać stałym opiekunem Hani i Juniora. Teraz próbuje przekonać do tego pomysłu Elizę. Jak tłumaczy żonie, zbudowali już przecież więź z osieroconym rodzeństwem. Ona ma jednak wątpliwości, nie wie, czy jest gotowa stać się matką zastępczą, w dodatku zaraz po ślubie. Nurek, którego wynajął Robert, znajduje w jeziorze samochód. Tadeusiak bierze to za potwierdzenie swojej teorii - Henryk zamordował partnerkę, a potem zatopił ciało w miejscu, gdzie kiedyś poprosił kobietę o rękę. Niestety, komendant nie podziela podejrzeń podwładnego. Weronika zabiera Antosię z komisariatu. Córka nie rozumie, dlaczego w ogóle się do niej odzywa. Słowa Roztockiej wywołują u niej łzy. Włodek przeprasza Marię za swoje oskarżenia. Podoba mu się, że Zięba podjęła studia. Nad grobem ojca spotykają się Paweł i Emil. Larson jest przygnębiony, pragnie poznać ojca, ale jest to już niemożliwe...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także