Na Wspólnej (3208)

Na Wspólnej

sezon 19 odc. 3208

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Weronika wynajmuje prywatnego detektywa, żeby namierzył Antosię. Mężczyźnie udaje się znaleźć nastolatkę. Robert ma nowy pomysł, gdzie Grzelak mógł ukryć ciało żony. Zamierza szukać go w jeziorze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Weronika wynajmuje prywatnego detektywa, żeby namierzył Antosię. Mężczyźnie udaje się znaleźć nastolatkę. Wówczas Roztocka i Henryk natychmiast po nią jadą. Robert ma nowy pomysł, gdzie Grzelak mógł ukryć ciało żony. Tym razem zamierza szukać go w jeziorze, nad którym rywal poprosił kobietę o rękę. Maria po metamorfozie zaczyna zachowywać się bardzo tajemniczo. Podejrzliwy Włodek sprawdza, co żona notuje w kalendarzyku. Bar Ziębów odwiedza szwedzki prawnik Emil Larson. Chce porozmawiać z Gustawem Wójcikiem. Paweł obawia się, czy jego ojciec nie prowadził przestępczej działalności również za granicą. Danka mówi mężowi, że rezygnuje ze swojej roli w przedstawieniu na rzecz Bednarczukowej, która pragnie być bliżej Rafała. Marek bez problemu odczytuje jej intencje - kobieta robi wszystko, by nie stanowić dla Teresy konkurencji. Wieczorem podejrzenia Zimińskiego potwierdzają się, kiedy polonista zjawia się w ich mieszkaniu i prosi dyrektorkę o powrót do musicalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także