Na Wspólnej (3151)

Na Wspólnej

sezon 19 odc. 3151

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Widząc, że Kuba jest silnie uzależniony, Przemek postanawia wydać go Basi. Brzozowska stara się wpłynąć na syna. Karina wstydzi się tego, co zrobiła w nocy. Okłamuje Kamila, że niczego nie pamięta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Widząc, że Kuba jest silnie uzależniony, Przemek postanawia wydać go Basi. Przerażona Brzozowska stara się wpłynąć na syna. Niestety, osiąga odwrotny efekt, gdyż roztrzęsiony chłopak wybiega z domu. Kieruje swoje kroki do parku, gdzie zażywa z Pauliną narkotyki. Tracą przytomność. Karina budzi się z okropnym kacem. Wstydzi się tego, co zrobiła w nocy, dlatego okłamuje Kamila, że niczego nie pamięta. Tymczasem Hoffer odbiera telefon od Zuzy. Żona przeprasza za ostatnią awanturę. Ma też dobre wieści - urządziła Uli urodziny i weźmie w nich udział... zdalnie. Wieczorem młody lekarz zostaje wezwany przez prezesa Żamojdę. Jak się okazuje, Piorun przed chwilą zemdlał podczas treningu. Daria sprawdza komórkę Rocha. Znajduje nagie zdjęcia kobiety, z którą ostatnio widziała fotografa. Po południu ona i Luiza oglądają mieszkanie oferowane na wynajem przez Skrzetuskiego. Właściciel zachowuje się dziwnie, chce jednak, żeby dziewczyny natychmiast się wprowadziły.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także